www.balticmarinenews.lv                                                                                                                                                                                     Foto: H.Sulainis

07.09.2016.

 

                                              LSEZ SIA “GI Termināls” - sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums


 

5.septembrī notika sakoptāko ostas uzņēmumu sumināšana. 

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvaldes konkursā ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” šogad galveno balvu un  piemiņas plāksni ar uzrakstu „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2016” saņēma LSEZ SIA “GI Termināls”, 2. otro vietu – LSEZ SIA “Laskana”, bet trešo  LSEZ SIA  “Terrabalt”. Sakoptākie Liepājas ostas uzņēmumi šogad tika sumināti jau piekto reizi.

 

Konkursa laikā žūrijas komisija vērtēja atkritumu savākšanas un šķirošanas iespējas, teritorijas evakuācijas plānu esamību, ēku un būvju vizuālo izskatu un teritorijas kopskatu, portālam pastāstīja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.   

 

Konkursā„Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’2016”  šogad tika piešķirtas arī veicināšanas balvas, kuras saņēma AS “Tosmares kuģubūvētava”, LSEZ SIA “Transit Terminal” un LSEZ AS “Kursa”. Kā skaidroja Līga Ratniece-Kadeģe, šajos trīs uzņēmumos vērojamas pozitīvas ievirzes, jo būtiski ir sapost uzņēmuma teritoriju nevis tikai konkursam, kad gaidāma žūrijas ierašanās, bet nemitīgi.

 

Vairāku mēnešu garumā ostas uzņēmumus vērtēja speciāli izveidota žūrija, kuru vadīja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas  pārvaldnieks Jānis Lapiņš, kurš atzinīgi novērtēja paveikto, uzsverot, ka ostas kompānijas ir parādījušas, ka viņām rūp ne tikai cipari gada pārskatā, bet arī apkārtējā vide. Konkurss ir veicinājis nepārtrauktas rūpes, visa gada garumā, par sava uzņēmuma sakoptību, veidojot patīkamu darba vidi saviem darbiniekiem un pievilcīgu koptēlu sabiedrībai kopumā.

 

Žūrijas dalībnieks, Liepājas galvenais arhitekts Indulis Kalns, kurš žūrijas komisijā darbojas trešo gada atzina, ka viņam vienmēr ir kritisks redzējums, bet konkurss atspoguļo situāciju, kas pakāpeniski uzlabojas, parādot, ka uzņēmumu vadītāji domā ne tikai par saimniecisko darbību, bet arī par to, kāda vide ir darbiniekiem un kā uzņēmums izskatās no malas.

 

LSEZ SIA “GI Termināls” ir dibināts 2010. gadā, kad savā īpašumā ieguva bijušo “Laumas” naftas bāzi Ventspils ielā un par savu galveno uzdevumu ir definējis  - samazināt darbības riskus un nepārtraukti uzlabot biznesa procesus tā, lai tie būtu droši un efektīvi. LSEZ SIA “GI Termināls” termināla direktors Jurijs Sošenko sacīja, ka tas ir ieguldīto investīciju un darba novērtējums, kas dod gandarījumu.  Šobrīd ir pabeigta termināla pilnīga modernizācija un tas nozīmē, ka terminālā ir kvalitatīva drošības sistēma, kas līdz minimumam samazina negadījumu riskus, pārkraujot dažādus naftas produktus. Terminālam ir ļoti svarīgi būt draudzīgam cilvēkiem un videi un ikdienā tam tiek pievērsta vislielākā uzmanība. 

 

Kristīne Bārtniece, Liepājas SEZ pārvalde nekustamo īpašumu speciāliste, konkursa ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” projekta vadītāja:

“Esmu gandarīta par šī gada rezultātiem. LSEZ SIA ,,GI Termināls” ir ieguldījis lielu darbu un nopietnas finanšu investīcijas, kā arī ar savu piemēru ieviesis jaunas vadlīnijas citiem uzņēmumiem. Šis ir uzskatāms piemērs, ka industriālā vidē var radīt skaistu un sakoptu teritoriju. Uzņēmumā, kurā nodarbojas ar degvielas, naftas produktu uzglabāšanu un transportēšanu, blakus industriālām būvēm un dzelzceļam ir redzami skaisti nobruģēti celiņi, ir padomāts par teritorijas apzaļumošanu un uzcelts jauns un  ērts birojs uzņēmuma  darbiniekiem. Ja atceramies, kā šajā vietā izskatījās pirms dažiem gadiem, tad pārvērtības ir pārsteidzošas!”

 

Konkursa noslēguma rezultātus, tāpat kā iepriekšējos gadus, vērtēja žūrija kurā ir pārstāvji no Liepājas pilsētas Būvvaldes un Liepājas SEZ pārvaldes. Konkursa “Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums 2016” uzvarētājs iegūst piemiņas zīmi kuru var novietot uzņēmuma teritorijā. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvo ar īpašām, tieši konkursam gatavotām balvām.


 

Uzziņai:

-        ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2015” - LSEZ SIA ,,DG Termināls”;

-        ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2014” – SIA “Cemex”;

-        ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2013” – LSEZ SIA “Kolumbija Ltd.”

-        ,,Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums’ 2012” – LSEZ SIA “Terrabalt”.

 

DSC07560 DSC07562 DSC07563 DSC07564 DSC07565 DSC07566 DSC07567 DSC07568 DSC07569 DSC07570 DSC07571 DSC07572 DSC07573 DSC07576 DSC07577 DSC07578 DSC07579 DSC07581 DSC07582 DSC07583 DSC07584 DSC07585 DSC07586 DSC07588 DSC07589 DSC07590 H H2 H3 H4 H5 H6 H7 H10 H11 H12 javascript image gallery lightboxby VisualLightBox.com v6.0