www.balticmarinenews.lv                                                                                                                                                                                         Foto: H.Apogs; H.Sulainis

  27.01.2014.

 

                                                              Amatu atstāj Rīgas brīvostas kapteinis Eduards Delvers

 

      2015.gada janvāra vidū ar laba vēlējumiem un dzirkstošiem dzērieniem PALDIES tika izteikts Rīgas brīvostas kapteinim Eduardam Delverim. Jāteic, ka 2014.gadā vasarā kapteinis atzīmēja  nozīmīgu dzīves jubileju. Kā saka kapteinis: “Nu reiz pietiek ! Gribu vienkārši atpūsties.” Vai būt Rīgas ostas galvenajam kapteinim ir viegli ? Ir koordinēti kuģi pat vis drūmākajos un sarežģītākajos laika apstākļos, bet vienmēr veiksmīgi. Jautājot par darba kolēģiem un apstākļiem kapteinis saka: “Kur nu vēl labāk, pats Dievs ir atsūtījis tik labus kolēģus un kur nu vēl tas, ka aiz loga viss ir pārredzams, kādi kuģi ienāk, kādi iziet no Rīgas ostas. Esmu lepns un arī laimīgs.”

  Rīgas ostas Kapteiņa dienestā Eduards Delvers strādāja kopš 1995.gada. Šoreiz bija sapulcējies gana daudz sveicēju, atzinības raksts no Satiksmes ministrijas, kā arī īpašas dāvanas, ko sarūpējuši gan kolēģi, gan draugi. Mūzikai skanot kapteinis Eduards Delvers tika “ielenkts” dāmu sabiedrībā un tika kārtīgi izdancināts.

  Savā uzrunā Rīgas ostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs izteicās īsi: “ Visu cieņu !”

Kā atzina kolēģi: “Kapteinis Eduards Delvers darbā nebūs ikdienas, kas gan nenozīme, ka viņš tiktu atstāts novārtā, viņa padoms vienmēr noderēs jaunajiem kadriem!”